АДВОКАТСЬКІ ПОСЛУГИ

Адвокати фірми ЮВІТО вже більше 15 років захищають інтереси клієнтів в справах, пов’язаних з захистом інтересів бізнесу, адміністративно-правовими спорами, сімейними конфліктами, ДТП, кримінальними правопорушеннями.

Результативність адвокатської практики вражає, адже більше 80% справ - гарантовано виграшні!

Як нам вдається досягати такого рівня?

Розвиток! Наші фахівці не зупиняються на досягнутих результатах. Семінари, вебінари, тренінги та майстер класи адвокати ЮВІТО відвідують кожен тиждень.

А ще, будьте впевнені, довіряючи ЮВІТО найінтимніші подробиці бізнесу та особистого життя. Ми гарантуємо конфіденційність за будь-яких умов.`

Захист бізнес інтересів в адміністративному та кримінальному процесах.

Адвокати ЮВІТО надають повноцінний супровід Ваших інтересів  під час розгляду справи в рамках адміністративного чи кримінального процесу, на будь-якій стадії. Ми надамо консультацію, проаналізуємо та надамо відповідь на запит правоохоронних органів, захистимо під час проведення слідчих дій (допит, тимчасовий доступ до речей та документів, обшук та інше), відстоюватимемо Ваші інтереси в суді будь-якої інстанції.

Супровід сімейних спорів.

Розлучення, розподіл майна, спадкування, визнання чи позбавлення батьківських прав, опіка та піклування – основні питання з якими до нас звертаються клієнти.

Команда наших адвокатів з легкістю та без конфлікту вирішить Ваші сімейні спори.

Захист при ДТП

Київ - велике місто з дуже щільним трафіком. Нажаль, ніхто не може застрахувати себе від такої неприємності, як ДТП, адже ми можемо відповідати виключно за власні дії на дорозі.

Саме тому адвокати ЮВІТО завжди готові виїхати Вам на допомогу та вирішити спір, залишити Вам ваше свідоцтво водія та забезпечити відшкодування шкоди, завданої внаслідок ДТП.

Комментарии закрыты.