СТВОРЕННЯ ТА ПРИПИНЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ

На сьогоднішній день в Україні досить сприятливі умови для створення та розвитку бізнесу.

Бізнес для нерезидентів також набирає обертів. Після Євроінтеграції ринок України відкрився для інвестицій та вливання закордонного капіталу. Але прибуваючи в Україну, нерезиденти стикаються з проблемами незнання мови, норм законодавства, інстанцій та порядку реєстрації бізнесу.

Створення підприємства. Яку форму діяльності обрати? Яка система оподаткування буде найбільш вдалою та вигідною? Як організувати бізнес-процеси, щоб розпочати діяльність та отримати максимальну вигоду від неї? Це той перелік питань, з якими приходять підприємці, які тільки розпочинають свою діяльність.

Над створенням підприємства працює команда реєстраторів за підтримки  юристів та бухгалтерів, які допомагають обрати найбільш вдалу схему роботи.

Припинення діяльності підприємства. Для ліквідації підприємства є декілька підстав: від особового рішення власника до припинення діяльності через банкрутство підприємства. При різних варіантах ліквідації є різні схеми провадження та безліч нюансів, через незнання яких можна отримати ряд проблем. Ліквідацію бізнесу краще проводити під пильним наглядом юриста та бухгалтера, щоб запобігти порушенням чинного законодавства та інтересів бізнесу.

Комментарии закрыты.