ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ

Юристи фірми ЮВІТО надають понад 100 видів спеціалізованих послуг в усіх галузях права для забезпечення діяльності малого та середнього бізнесу. Зокрема такими, як: Господарське право, Адміністративне право, Антимонопольне право, Корпоративне право, Податкове право, Трудове право, Медіа право.

Судова практика. Окрему увагу наші фахівці приділяють захисту інтересів клієнта в суді та їх представництво в Органах державної влади та місцевого самоврядування, адже ми відповідальні за тих, кого захистили!

Абонентське обслуговування. Для наших клієнтів розроблено пакети  абонентського юридичного обслуговування, скориставшись яким, клієнт отримує повний спектр послуг фахівців.

Юридичний супровід тендерних процедур. Ми також допомагаємо клієнтам підготовити необхідну документацію та прийняти участь в тендерних процедурах.

Медіація. Для клієнтів, що не бажають відновлювати порушені права та інтереси в судовому порядку та намагаються вирішити проблему шляхом укладення мирової угоди, наші досвічені медіатори завжди на поготові.

Розблокування податкових накладних. Є декілька факторів, які спричиняють блокування податкових накладних. І навіть особисте звернення до суду не гарантує вирішення цієї проблеми. Довірте цю справу фахівцям, які мають успішні кейси по вирішенню питань з ДФС.

Отже, звертаючись за юридичними послугами до команди ЮВІТО, Ви отримаєте якісну та зрозумілу послугу.

Комментарии закрыты.