loader image

Корпоративне право та M&A

Ілон Маск в одному з інтерв’ю сказав, що створення компанії подібно до випікання торту і був абсолютно правий. В кулінарії, як і в партнерстві, кожна деталь має значення.

Якби Ви знали, яка кількість цікавих та перспективних проектів так і не трансформувались в транснаціональні корпорації лише через те, що на початковому етапі партнери забули чи посоромилися домовитися між собою про правила гри. Запитайте в себе, чи я та мій партнер однаково розуміємо, які ролі ми маємо грати в цьому великому кулінарному шоу? Чи один і той самий торт ми плануємо спекти? Чи маємо ми вірний рецепт?

Якщо Ви вагаєтеся і не можете відповісти «так» на всі три запитання – це гарний привід звернутися до нас.

Звертаючись до команди наших фахівців з корпоративного права та M&A ви отримаєте не просто консультацію. Ми зареєструємо ваш бізнес, допоможемо визначитись з структурою, системою оподаткування, розповімо про явні ризики, які можуть спіткати Вас на шляху до успіху. Ми також проаналізуємо Ваші домовленості з партнерами, та запропонуємо проект корпоративного договору, який захистить інтереси на будь-якому етапі розвитку Вашого бізнесу.

Разкевич Андрій

Керівник практики